İnşaat Filesi

İnşaat Filesi

İnşaat filesi; iskeleye ve korkuluk olarak montajı yapılabilen güvenlik filesi çeşididir. Üstelik insanların ve malzemelerin düşmesi sonucu oluşacak kazalara karşı doğrudan korur.
 
İnşaatlarda çalışacak personelin iskele üzerinde güvenli ve rahat bir şekilde çalışmalarına destek olur. En önemlisi inşaat filesinin kurulumu ile düşecek kişiyi ciddi bir düşüşten ve yaralanmadan kurtarmış olur. Güvenli bir çalışma ortamı sağlamak sadece iyi bir fikir değil, kanundur. Büyük, orta ve küçük yapılı inşaatlarda, insanların yüksekten düşmesini korumak için inşaat ağlarının kullanılması zorunludur.
 
İnşaat filesi; çalışanlar için düşme korumasının yanı sıra, düşen parçalardan da koruma amaçlanır. Bu nedenle inşaat ağları düşme tehlikesi olan malzemelerin oluşturacağı tehlikeleri de önlemiş olur.
 
İnşaat güvenlik ağları, çatı güvenlik iskelelerine veya standart cephe iskelelerine de monte edilebilir. Bu nedenle iskele filesi olarak da adlandırılırlar.
 

İnşaat Ağlarının Uygulama Alanları

  • Bina inşaatı
  • Endüstriyel İnşaat
  • Yüksek katlı bina

İnsanları düşmelerden KORUYUN. İnşaat güvenlik ağları daha yumuşak iniş sağlar.


İnşaat Filesi Fiyatları Ne Kadar?

File fiyatları, pazar araştırması yapıldıktan sonra ürün için en uygun fiyat tespit edilerek belirlenir. Üstelik çok çeşitli İnşaat Güvenlik Ağının Lider Üreticisi, Tedarikçisi ve İhracatçı firmalarından biriyiz. Fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
Diğer sunduğumuz güvenlik filesi hizmetlerimiz şunlardır:
Balkon filesi, merdiven filesi, galeri boşluğu filesi, halı saha filesi, havuz filesi, kedi filesi, kuş filesi okul vs. file satışlarımızda mevcuttur.
 

Hemen Bizlerle İletişime Geçin!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri 0 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN ARA!