Raf Koruma Filesi

Raf Koruma Filesi Hizmeti , Raf Koruma Filesi Satış ve Montajı Kurulumu Yapılır

Raf Koruma Filesi
Depo, Antrepodaki rafta duran malzemelerin düşmesini engellemek ve can güvenliği emniyeti almak için örülen ve raflara montaj yapılan fileler dir.
Rafların ebatlarına göre elastik malzemeler kullanılarak özel file üretilir. Deponuzdaki malların düşmesini engellediği gibi can güvenliğini sağlayan raf file sistemleri sökülüp takma ve ucuz maliyeti ile depolarınıza uygulayabileceğiniz en pratik çözümdür.

DEPO RAF GÜVENLİK FİLESİ;

Depolarda bulunan raflardan kolilerin düşmesini ve doğabilecek zararları engellemek amacıyla ürettiğimiz filelerdir. Yüksek mukavemetlidir.%100 naylon iplerden itina ile üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.
File ip kalınlığı raflarda bulunan kolilerin ağırlığına göre 3 mm ,4 mm,5mm,6mm
File gözenek aralıkları ise 4 cm ,10 cm 12 cm ,15 cm olarak değişikliğindedir
Üretimini yapmış olduğumuz uygulamalardan görünüm.

Satış ve montajını yaptığımız Diğer Güvenlik filesi Hizmetlerimiz;

Balkon Güvenlik Filesi, Kuş Önleme Filesi, Kedi Koruma Filesi, Çocuk Filesi, Balkon koruma filesi, Merdiven Boşluğu Filesi, Fabrika Kuş Önleme Filesi, Halı Saha Üstü File, Havuz Güvenlik Filesi, Okul Güvenlik Filesi, Okul Merdiven Güvenlik Filesi, İnşaat Güvenlik Filesi, Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi, Apartman Merdiven Filesi, Raf Koruma Filesi, Galeri Şaft Boşluğu Filesi, Güvenlik Filesi Satış Ve Montajı Kurulumu, Evcil Hayvan Filesi, Çocuk Filesi Kedi Filesi Balkon Filesi, Dış Cephe Güvenlik Filesi, Güvenlik Filesi Malzeme Satışı

Profesyonel bir ekip eşliğinde Raf Koruma Filesi  satışı ve kurulumunu yapmaktayız. Tüm Raf Koruma Filesi  ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi! Arayın Fiyatlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Verelim.

Call Now ButtonHEMEN ARA!