Raf Koruma Filesi

Raf filesi, endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Bu endüstriyel file, yüksek raflı depolama tesislerinde yeterli bir güvenlik standardı sağlamak için kullanılır. Üstelik raf filesi iki amaca hizmet eder. Birincisi depolanan eşyaları korumak için kullanılır. İkincisi ise düşebilecek eşyaları kaldırırken personeli korumak için kullanılır.
 

Raf Filesi Yüksek Bir Güvenlik Standartını Garantiler

Bir model depo güvenlik sisteminde, raflar ve depo cihazları düzenli olarak denetlenir ve personel eğitilir. Ancak hayati önem taşıyan güvenlik ağları sıklıkla unutulmaktadır. Diğer yandan herhangi bir kaza meydana geldiğinde raf filesi, malları oluşabilecek hasarlardan korur. Özellikle tehlikeli olabilecek bir durumda en önemlisi insan hayatını kurtarabilirler.
 
Çoğu depolama alanında palet rafları kullanılır. Kural olarak, paletleri tutmak için doğru boyutta olacak şekilde tasarlanmıştır. Ankara Güven File olarak, farklı yükseklikteki bir, iki veya üç raf bölmesine uyacak şekilde standart boyutlarda raf koruma filesi sunar. Malları standart palet rafları yerine tek tek depoluyorsanız, işinde deneyimli ekibimiz sizin için özel yapım raf güvenlik fileleri üretecektir. Eğer normal yapıdaki rafları da korumak için güvenlik filesi kullanmayı planlıyorsanız aynen geçerlidir.
 
Raf filesi malzeme kalınlığı, korunması gereken depo mallarının türüne göre uyarlanır. İdeal olarak, son derece ağır eşyaları 5 mm kalınlığında bir ağ ile ve daha hafif eşyaları 3 mm kalınlığında bir ağ ile korumak en iyisidir. 45 mm’lik ağ boyutu ilgili güvenlik standartını karşılar. Kullandığımız raf filesi malzemesi yırtılmaya karşı son derece dayanıklıdır. Üstelik kötü hava koşullarına da dayanıklı ham malzemeden üretilir.
 

Raf Koruma Filesini Etkin Yapan Aksesuarlar

Güvenlik fileleri, doğru bir şekilde kurulmadıkça tam etkinliklerini gösteremezler. Aksesuar ve bağlantı malzemelerini de güvenlik filesi mağazamızda bulabilirsiniz. Diğer öğelerin yanı sıra, bunlar arasında yaylı kancalar, gerdirmeler ve çapraz halatlar bulunur.
 
Profesyonel bir ekip eşliğinde Raf Koruma Filesi  satışı ve kurulumunu yapmaktayız. Tüm Raf Koruma Filesi  ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi! Arayın Fiyatlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Verelim.
Call Now ButtonHEMEN ARA!