Balkon Filesi Nedir?

Balkon Filesi Nedir?

Balkon Filesi Nedir?

Balkon filesi nedir;  tek bir kullanım alanı olmayıp birden fazla alanda kullanılan file çeşididir. Bu nedenle en çok tercih edilen güvenlik filesidir. Balkon filesi sağlam bir yapısı olan iplerden istenilen aralıklarda örülen filelerdir. Üstelik tercihe göre istenilen boy ve ebatlarda üretimi mevcuttur.

Balkon Filesi Nasıl Takılmalıdır?

Balkon filesi nasıl takılır sorunuzun cevabı ise; montaj sırasında kullanılan bağlantı aparatları balkonunuzun dış taraftan tavan ve zemine montajı yapılır. Daha sonra Kanca aparatlarının sabitlenmesiyle balkon filesi için montaj yapılmaya hazırdır. Son olarak Filenin bağlantı noktalarını bu kancalara bağlayarak takılma işlemi tamamlanır.

Balkon Filesi Nerede Satılır?

Ankara güven file olarak güvenlik filesi ve balkon filesi nerede satılır diye aradığınızda doğru adreste olduğunuzu göreceksiniz. Neden mi? Çünkü firmamız balkon filesi kayseri, Ankara, İzmir, Diyarbakır, İskenderun, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Siirt, Adana, Antalya, Osmaniye, Mersin vs. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz. Özellikle file hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Tüm güvenlik filesi çeşitlerimiz görmek için TIKLAYINIZ


Balkon Filesi Fiyatları

Balkon filesi fiyatları, sipariş vereceğiniz filenin ebatları ve genel olarak ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Filelerimiz metrekare olarak fiyatlandırıldığı için fiyat bilgisi almak istediğiniz filenin boy ve ebatlarını bilmeniz gerekir. Mevcut ölçüler ile ilgili balkon file fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Üstelik tercihlerinize göre istediğiniz renkte fileler de elimizde mevcuttur.

Niçin Ankara Güven File

Ankara Güvenlik Filesi, kaliteli ve sertifikalı malzeme kullanarak, iyi bir işçilikle en uygun maliyete proje teslimini yapmaktadır. Güvenlik filesi ve güvenlik ağı projelerinize kesin ve uzun ömürlü çözümler üreten firmamız güvenliğiniz için durmadan çalışmaktadır. Sonuç olarak Güvenlik ağı, güvenlik filesi, asansör boşluğu filesi, emniyet filesi, balkon filesi, dış cephe filesi, emniyet alan perdesi, balık ağları, bina güvenlik filesi, galeri boşluğu filesi, gölgeleme filesi, çocuk güvenlik filesi, halı saha filesi, kuşkonmaz filesi, merdiven filesi, evcil hayvan filesi, inşaat filesi gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Balkon filesi siparişleriniz için 0 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA!