Hentbol Filesi

Hentbol Filesi

Futbolda kaleye giden topu durdurmak için file ne kadar önemli ise hentbol filesi de hentbol kalesi için o kadar öneme sahiptir. Özellikle seyircileri saatte 75 km’ye varan hıza ulaşan hentbol toplarından korur. Diğer yandan kalelerin arkasına kurulan hentbol filesi ile oyunun hızlı bir şekilde ilerlemesine de olanak sağlar.
 

Hentbol için Top Durdurma Filesi

 
Ankara güven file olarak hentbol filesini 3, 4 ve 5 mm malzeme kalınlıklarında ve ayrıca farklı renklerde de sunmaktayız. Burada şu kural geçerlidir: ağ ne kadar kalınsa, enerji emilimi o kadar iyi olur. Çünkü genç ve amatör hentbol için 3 mm iyi olsa da, yüksek hızlı profesyonel oyunlar için yeterli değildir. Ayrıca siyah veya gri gibi göze çarpmayan bir renk en iyi görünümü sunar.
 

Her Spor Salonu için Özel Olarak Üretilen Bir File

 
Ankara Güven File’de bulunan tüm hentbol fileleri gerekli testlerden geçmiş ve satışa hazırdır. Hentbol bir spor salonunda oynanmasına rağmen, ağlarımız hava koşullarına ve UV ışınlarına karşı on yıllarca koruma sağlayacak kadar dayanıklıdır. Hentbol fileleri özellikleri itibariyle dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Spor tesisinizi herkesten daha iyi bildiğiniz için, gerekli hentbol filesinin uzunluk ve genişliğini bize vermeniz gerekir. Bir metrekareden başlayarak santimetreye kadar hassas kesimli ebatlarda sipariş edilebilirsiniz. Daha sonra sizin için istediğiniz ölçüye göre yapılmış hentbol filesini üreteceğiz.
 
Hemen bizlerle iletişime geçerek hentbol filesi ve diğer güvenlik filelerimiz hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN ARA!