Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven güvenlik filesi, özellikle ufak çocukların olduğu alanlarda uygulanan merdiven boşluğu fileleri evlerde, okullarda ve her türlü ihtiyaç alanında çocuklarınıza zarar vermeden güvenle uygulayabileceğiniz bir uygulamadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen TS EN standartlarında uygun ürünlerimiz ile en kısa temin süresinde siz ebeveynlerin yanındayız.

Merdiven Güvenlik Filesi Sistemleri

İş güvenliği kanunlarının her geçen gün zorunlu hale gelmesi ile, daha az kaza ve risk için güvenlik önlemi alınmamış merdiven boşluklarını tehlikeli olmaktan çıkarmak için Merdiven Güvenlik filelerimizi sîzler için imal etmekteyiz. Gerek standart, gerekse minimum standartları aşmamak şartı ile istenilen özel ebatlarda imalat yapabilmekteyiz.

Bina, okul veya özel mülkiyetlerde merdivenlerin yapımından kaynaklanan boşlukları kapatmak için kullanılan file çeşididir. Merdiven filesi, bu alanlarda gerçekleşen düşmelerde can güvenliğini arttırmak için kullanılır. Merdiven güvenlik filesi, merdiven ağı, okul filesi, okul ağı, hastane filesi vs. alanlarda kullanılabilir.

Satış ve montajını yaptığımız Diğer Güvenlik filesi Hizmetlerimiz;

Balkon Güvenlik Filesi , Kuş Önleme Filesi , Kedi Koruma Filesi , Çocuk Filesi, Balkon koruma filesi , Merdiven Boşluğu Filesi, Fabrika Kuş Önleme Filesi , Halı Saha Üstü File , Havuz Güvenlik Filesi , Okul Güvenlik Filesi , Okul Merdiven Güvenlik Filesi , İnşaat Güvenlik Filesi , Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi , Apartman Merdiven Filesi , Raf Koruma Filesi , Galeri Şaft Boşluğu Filesi , Güvenlik Filesi Satış Ve Montajı Kurulumu , Evcil Hayvan Filesi Çocuk Filesi Kedi Filesi Balkon Filesi , Dış Cephe Güvenlik Filesi , Güvenlik Filesi Malzeme Satışı

Profesyonel bir ekip eşliğinde Merdiven Boşluğu Filesi satışı ve kurulumunu yapmaktayız. Tüm Merdiven Boşluğu Filesi ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi! Arayın Fiyatlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Verelim.

Merdiven Güvenlik Filesi Özellikleri

Merdiven güvenlik filesi ürünleri son derece kaliteli naylon ipliklerden ya da polyemid adı verilen ipliklerden üretilirler ve kişilerin korunmasını hedeflerler. Bu ürünler ıslanma ve yıpranma gibi durumlara son derece dayanıklıdırlar. Merdiven korkuluk filesi ürünleri kuruldukları merdiven kenarlarından çocukların sarkmasını ve düşmesini engellerler. Bu ürünler aynı zamanda kullanılacak alana uygun olarak çeşitli boyutlarda üretilebilirler.

Merdiven filesi yaptırmak isteyenlerin ölçüleri firmaya vermesi ya da firma tarafından ölçülerin alınması gerekir. Daha sonra firma ölçülere göre istenilen özelliklerdeki merdiven filelerin üretimini gerçekleştirir. Aynı zamanda merdiven güvenlik fileleri müşterilerin istedikleri renklerde üretilebilirler. Ayrıca iplerin ilmekleri arasındaki boşluklarda siparişe göre değişiklik gösterebilir.

Merdiven Güvenlik Filesi Kullanım Alanları

Merdiven güvenlik fileleri özellikle çocukların korunması amacıyla kullanılırlar. Bu yüzden çocukların bulunduğu merdiven bulunan mekanlarda kullanılabilirler.

Bu alanlardan en önemlileri şunlardır;

  • Okullar
  • Kreşler
  • Evler
  • İnşaat alanları
  • Apartmanlar

Bu gibi alanlarda meydana gelecek kazaların önlenmesi için merdiven güvenlik fileleri kullanılabilir. Bu sayede kişiler merdivenlerden çocukları ile rahatça inebilirler. Özellikle çocukların eğitim gördükleri kreşler ve okullarda güvenlik için alınacak bu önlem sayesinde istenmeyen düşmelerin önüne geçilir.

Çocuklar yanlarında öğretmenleri olmadan merdivenlerden rahatlıkla inip çıkabilir. Merdiven boşluğuna düşme gibi ölümcül olabilen kazaların önüne geçilebilir. Merdiven boşlukları için yukarıdan aşağıya sarkıtma usulü ile kurulan bu fileler özellikle çocuklar için tam koruma sağlarlar.

Call Now ButtonHEMEN ARA!