Rize

Rize olarak, rize güvenlik filesi, rize güvenlik ağı, rize asansör boşluğu filesi, rize emniyet filesi, rize balkon filesi, rize dış cephe filesi, rize emniyet alan perdesi, rize balık ağları, rize bina güvenlik filesi, rize galeri boşluğu filesi, rize gölgeleme filesi, rize dolu koruma filesi, rize halı saha filesi, rize havuz filesi, rize hayvan yakalama filesi, rize evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Rize Güvenlik Filesi?

Rize bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Rize güvenlik filesi veya Rize güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Rize Güvenlik Filesi, kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulrize bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Rize İletişim

Rize olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Satış ve montajı yaptığımız Rize İlçeleri;

Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Fındıklı, İkizdere, Kalkandere, Pazar / Rize, Rize Merkez, Güneysu, Derepazarı, Hemşin, İyidere

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!