Niğde Güvenlik Filesi

Niğde Güvenlik Filesi olarak, niğde güvenlik filesi, niğde güvenlik ağı, niğde asansör boşluğu filesi, niğde emniyet filesi, niğde balkon filesi, niğde dış cephe filesi, niğde emniyet alan perdesi, niğde balık ağları, niğde bina güvenlik filesi, niğde galeri boşluğu filesi, niğde gölgeleme filesi, niğde dolu koruma filesi, niğde halı saha filesi, niğde havuz filesi, niğde hayvan yakalama filesi, niğde evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Niğde Güvenlik Filesi?

Niğde Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Niğde güvenlik filesi veya Niğde güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Niğde Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulniğde bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Niğde Güvenlik Filesi İletişim

Niğde Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Niğde İlçeleri;

Bor, Çamardı, Niğde Merkez, Ulukışla, Altunhisar, Çiftlik

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!