Nevşehir

Nevşehir olarak, nevşehir güvenlik filesi, nevşehir güvenlik ağı, nevşehir asansör boşluğu filesi, nevşehir emniyet filesi, nevşehir balkon filesi, nevşehir dış cephe filesi, nevşehir emniyet alan perdesi, nevşehir balık ağları, nevşehir bina güvenlik filesi, nevşehir galeri boşluğu filesi, nevşehir gölgeleme filesi, nevşehir dolu koruma filesi, nevşehir halı saha filesi, nevşehir havuz filesi, nevşehir hayvan yakalama filesi, nevşehir evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Nevşehir Güvenlik Filesi?

Nevşehir bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Nevşehir güvenlik filesi veya Nevşehir güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Nevşehir Güvenlik Filesi, kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulnevşehir bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Nevşehir İletişim

Nevşehir olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Satış ve montajı yaptığımız Nevşehir İlçeleri;

Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Nevşehir Merkez, Ürgüp, Acıgöl

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!