Hatay

Hatay olarak, hatay güvenlik filesi, hatay güvenlik ağı, hatay asansör boşluğu filesi, hatay emniyet filesi, hatay balkon filesi, hatay dış cephe filesi, hatay emniyet alan perdesi, hatay balık ağları, hatay bina güvenlik filesi, hatay galeri boşluğu filesi, hatay gölgeleme filesi, hatay dolu koruma filesi, hatay halı saha filesi, hatay havuz filesi, hatay hayvan yakalama filesi, hatay evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Hatay Güvenlik Filesi?

Hatay bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Hatay güvenlik filesi veya Hatay güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Hatay Güvenlik Filesi, kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Hatay İletişim

Hatay olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Satış ve montajı yaptığımız Hatay İlçeleri;

Altınözü, Dörtyol, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı, Erzin, Belen, Kumlu, Antakya, Arsuz, Defne, Payas

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!