Gümüşhane Güvenlik Filesi

Gümüşhane Güvenlik Filesi olarak, gümüşhane güvenlik filesi, gümüşhane güvenlik ağı, gümüşhane asansör boşluğu filesi, gümüşhane emniyet filesi, gümüşhane balkon filesi, gümüşhane dış cephe filesi, gümüşhane emniyet alan perdesi, gümüşhane balık ağları, gümüşhane bina güvenlik filesi, gümüşhane galeri boşluğu filesi, gümüşhane gölgeleme filesi, gümüşhane dolu koruma filesi, gümüşhane halı saha filesi, gümüşhane havuz filesi, gümüşhane hayvan yakalama filesi, gümüşhane evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Gümüşhane Güvenlik Filesi?

Gümüşhane Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Gümüşhane güvenlik filesi veya Gümüşhane güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Gümüşhane Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Gümüşhane Güvenlik Filesi İletişim

Gümüşhane Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Gümüşhane İlçeleri;

Gümüşhane Merkez, Kelkit, Şiran, Torul, Köse, Kürtün

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!