Erzincan

Erzincan olarak, erzincan güvenlik filesi, erzincan güvenlik ağı, erzincan asansör boşluğu filesi, erzincan emniyet filesi, erzincan balkon filesi, erzincan dış cephe filesi, erzincan emniyet alan perdesi, erzincan balık ağları, erzincan bina güvenlik filesi, erzincan galeri boşluğu filesi, erzincan gölgeleme filesi, erzincan dolu koruma filesi, erzincan halı saha filesi, erzincan havuz filesi, erzincan hayvan yakalama filesi, erzincan evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Erzincan Güvenlik Filesi?

Erzincan bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Erzincan güvenlik filesi veya Erzincan güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Erzincan Güvenlik Filesi, kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Erzincan İletişim

Erzincan olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Satış ve montajı yaptığımız Erzincan İlçeleri;

Çayırlı, Erzincan Merkez, İliç, Kemah, Kemaliye, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Otlukbeli

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!