Burdur Güvenlik Filesi

Burdur Güvenlik Filesi olarak, burdur güvenlik filesi, burdur güvenlik ağı, burdur asansör boşluğu filesi, burdur emniyet filesi, burdur balkon filesi, burdur dış cephe filesi, burdur emniyet alan perdesi, burdur balık ağları, burdur bina güvenlik filesi, burdur galeri boşluğu filesi, burdur gölgeleme filesi, burdur dolu koruma filesi, burdur halı saha filesi, burdur havuz filesi, burdur hayvan yakalama filesi, burdur evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Burdur Güvenlik Filesi?

Burdur Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Burdur güvenlik filesi veya Burdur ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Burdur Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Burdur Güvenlik Filesi İletişim

Burdur Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Burdur İlçeleri;

Ağlasun, Bucak, Burdur Merkez, Gölhisar, Tefenni, Yeşilova, Karamanlı, Kemer / Burdur, Altınyayla / Burdur, Çavdır, Çeltikçi

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!