Balıkesir Güvenlik Filesi

Balıkesir Güvenlik Filesi olarak, balıkesir güvenlik filesi, balıkesir güvenlik ağı, balıkesir asansör boşluğu filesi, balıkesir emniyet filesi, balıkesir balkon filesi, balıkesir dış cephe filesi, balıkesir emniyet alan perdesi, balıkesir balık ağları, balıkesir bina güvenlik filesi, balıkesir galeri boşluğu filesi, balıkesir gölgeleme filesi, balıkesir dolu koruma filesi, balıkesir halı saha filesi, balıkesir havuz filesi, balıkesir hayvan yakalama filesi, balıkesir evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Balıkesir Güvenlik Filesi?

Balıkesir Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Balıkesir güvenlik filesi veya Balıkesir güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Balıkesir Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Balıkesir Güvenlik Filesi İletişim

Balıkesir Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Balıkesir İlçeleri;

Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit / Balıkesir, Erdek, Gönen / Balıkesir, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Marmara, Gömeç, Altıeylül, Karesi

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!