Ağrı Güvenlik Filesi

Ağrı Güvenlik Filesi olarak, ağrı güvenlik filesi, ağrı güvenlik ağı, ağrı asansör boşluğu filesi, ağrı emniyet filesi, ağrı balkon filesi, ağrı dış cephe filesi, ağrı emniyet alan perdesi, ağrı balık ağları, ağrı bina güvenlik filesi, ağrı galeri boşluğu filesi, ağrı gölgeleme filesi, ağrı dolu koruma filesi, ağrı halı saha filesi, ağrı havuz filesi, ağrı hayvan yakalama filesi, ağrı evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Ağrı Güvenlik Filesi?

Ağrı Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Ağrı güvenlik filesi veya Ağrı güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Ağrı Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Ağrı Güvenlik Filesi İletişim

Ağrı Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Ağrı İlçeleri;

Ağrı Merkez, Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!