Afyonkarahisar

Afyonkarahisar olarak, afyonkarahisar güvenlik filesi, afyonkarahisar güvenlik ağı, afyonkarahisar asansör boşluğu filesi, afyonkarahisar emniyet filesi, afyonkarahisar balkon filesi, afyonkarahisar dış cephe filesi, afyonkarahisar emniyet alan perdesi, afyonkarahisar balık ağları, afyonkarahisar bina güvenlik filesi, afyonkarahisar galeri boşluğu filesi, afyonkarahisar gölgeleme filesi, afyonkarahisar dolu koruma filesi, afyonkarahisar halı saha filesi, afyonkarahisar havuz filesi, afyonkarahisar hayvan yakalama filesi, afyonkarahisar evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Afyonkarahisar Güvenlik Filesi?

Afyonkarahisar bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Afyonkarahisar güvenlik filesi veya Afyonkarahisar ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Afyonkarahisar Güvenlik Filesi, kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Afyonkarahisar İletişim

Afyonkarahisar olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Satış ve montajı yaptığımız Afyonkarahisar İlçeleri;

Afyonkarahisar Merkez, Bolvadin, Çay, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, İhsaniye, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Başmakçı, Bayat/Afyonkarahisar, İscehisar, Çobanlar, Evciler, Hocalar, Kızılören

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!