Kütahya Güvenlik Filesi

Kütahya Güvenlik Filesi olarak, kütahya güvenlik filesi, kütahya güvenlik ağı, kütahya asansör boşluğu filesi, kütahya emniyet filesi, kütahya balkon filesi, kütahya dış cephe filesi, kütahya emniyet alan perdesi, kütahya balık ağları, kütahya bina güvenlik filesi, kütahya galeri boşluğu filesi, kütahya gölgeleme filesi, kütahya dolu koruma filesi, kütahya halı saha filesi, kütahya havuz filesi, kütahya hayvan yakalama filesi, kütahya evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Kütahya Güvenlik Filesi?

Kütahya Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Kütahya güvenlik filesi veya Kütahya güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Kütahya Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Kütahya Güvenlik Filesi İletişim

Kütahya Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Kütahya İlçeleri;

Altıntaş, Domaniç, Emet, Gediz, Kütahya Merkez, Simav, Tavşanlı, Aslanapa, Dumlupınar, Hisarcık, Şaphane, Çavdarhisar, Pazarlar

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!