Diyarbakır

Diyarbakır olarak, diyarbakır güvenlik filesi, diyarbakır güvenlik ağı, diyarbakır asansör boşluğu filesi, diyarbakır emniyet filesi, diyarbakır balkon filesi, diyarbakır dış cephe filesi, diyarbakır emniyet alan perdesi, diyarbakır balık ağları, diyarbakır bina güvenlik filesi, diyarbakır galeri boşluğu filesi, diyarbakır gölgeleme filesi, diyarbakır dolu koruma filesi, diyarbakır halı saha filesi, diyarbakır havuz filesi, diyarbakır hayvan yakalama filesi, diyarbakır evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Diyarbakır Güvenlik Filesi?

Diyarbakır bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Diyarbakır güvenlik filesi veya Diyarbakır güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Diyarbakır Güvenlik Filesi, kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Diyarbakır İletişim

Diyarbakır olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Satış ve montajı yaptığımız Diyarbakır İlçeleri;

Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Ergani, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan, Eğil, Kocaköy, Bağlar, Kayapınar, Sur, Yenişehir / Diyarbakır

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!