Çanakkale Güvenlik Filesi

Çanakkale Güvenlik Filesi olarak, çanakkale güvenlik filesi, çanakkale güvenlik ağı, çanakkale asansör boşluğu filesi, çanakkale emniyet filesi, çanakkale balkon filesi, çanakkale dış cephe filesi, çanakkale emniyet alan perdesi, çanakkale balık ağları, çanakkale bina güvenlik filesi, çanakkale galeri boşluğu filesi, çanakkale gölgeleme filesi, çanakkale dolu koruma filesi, çanakkale halı saha filesi, çanakkale havuz filesi, çanakkale hayvan yakalama filesi, çanakkale evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Çanakkale Güvenlik Filesi?

Çanakkale Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Çanakkale güvenlik filesi veya Çanakkale güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Çanakkale Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Çanakkale Güvenlik Filesi İletişim

Çanakkale Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Çanakkale İlçeleri;

Ayvacık / Çanakkale, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Çanakkale Merkez, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice / Çanakkale

 

Etiketler
Call Now ButtonHEMEN ARA!