Bitlis Güvenlik Filesi

Bitlis Güvenlik Filesi olarak, bitlis güvenlik filesi, bitlis güvenlik ağı, bitlis asansör boşluğu filesi, bitlis emniyet filesi, bitlis balkon filesi, bitlis dış cephe filesi, bitlis emniyet alan perdesi, bitlis balık ağları, bitlis bina güvenlik filesi, bitlis galeri boşluğu filesi, bitlis gölgeleme filesi, bitlis dolu koruma filesi, bitlis halı saha filesi, bitlis havuz filesi, bitlis hayvan yakalama filesi, bitlis evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Bitlis Güvenlik Filesi?

Bitlis Güvenlik Filesi bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm Bitlis güvenlik filesi veya Bitlis güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Nedir ? Niçin Kullanılır ?

Bitlis Güvenlik Filesi, kullandığı güvenlik filesi inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşme tutmaya dayalı olarak üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.

Çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır. Örneğin; Bozulduğunda sistemin bir bütün olarak durmasına neden olabilecek mekanik elemanlar içermez.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Son derece görseldir. Kusurlar sistemin basit doğasından dolayı kolayca belirlenebilir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin çalışanlar tarafından daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.
  • Uygun şekilde kurulmuş bir ağ sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar ve çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Bitlis Güvenlik Filesi İletişim

Bitlis Güvenlik filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenlik Filesi Satış ve montajı yaptığımız Bitlis İlçeleri;

Adilcevaz, Ahlat, Bitlis Merkez, Hizan, Mutki, Tatvan, Güroymak

 

Call Now ButtonHEMEN ARA!